Ekonomi

Malatya Tarım Platformu Kadın Girişimciler Grubu Deprem Sonrası Çalışmalar İçin İstişarede Bulundu

Malatya Tarım Platformu bünyesinde yer alan Kadın Girişimci Küme üyeleri, bir araya gelerek deprem sonrası yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Malatya Tarım Platformu Lideri İhsan Akın’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Kadın Girişimciler Grubu üyeleri ve kooperatif çalışanları bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Muharrem ayı nedeniyle aşure ikramının yapıldığı toplantıda konuşan Malatya Tarım Platformu Başkanı İhsan Akın, Malatya’da tarım ve kadın kooperatiflerinin çalışmaları konusunda neler yapılabileceğini görüşmek üzere toplantıya geldiklerini söyledi. en büyük tahribat ise yüzyılın felaketinden sonra yaşanmıştır.

Kadın girişimcilerin projelerinin ne aşamada olduğunu ve yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda istişare halinde olduklarını belirten Akın, “Malatya’da ne gibi proje, program ve faaliyetler yapılması gerektiğini konuşurken herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirsin. ve birbirinize destek olun.Özellikle depremden sonra kent yeniden canlandırılmalıdır.tarım ve tarım için ekonomi Bu anlamda bu tür destek projeleri önemlidir. Tarım Platformu olarak üretici ve yetiştiricilerimiz için yeni projelerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi için elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız.

Akın’ın konuşmalarının ardından kooperatif liderleri sırayla konuşarak projeler hakkında bilgi verdi. – MALATYA

incirliova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu